Guanyadors del Concurs

1954
Piano: Primer Premi homes: Miquel Farré (Espanya).
Primer Premi dones: Maria Neus Miró (Espanya)

1956
Piano: Gran Premi: Desert. Primer Premi, ex-aequo, homes:
Klaus Börner (Alemanya) Giorgio Radicula (Itàlia).
Primer Premi, ex-aequo, dones: Aline Demierre (Suïssa)
Núria Escofet (Espanya)

1957
Piano. Gran Premi: Desert.
Primer Premi homes: Alberto Colombo (Itàlia).
Primer Premi dones: Thérèse Castaigne (França)

1958
Piano. Primer Premi: Françoise Thinat (França)
Finalista: Yaeoko Yamana.

1959
Piano. Primer Premi: Desert. Segon Premi homes: Jean-Jacques Hauser (Suïssa) .Segon Premi dones: Yoko Ikeda (Japó)

1960
Piano.Primer Premi: Andrezei Jasinski (Polònia)

1961
Piano.Primer Premi: Catherine Silie (França)

1962
Piano. Primer Premi: Dinorah Varsi (Uruguai)

1963
Piano.   Primer Premi: Desert. Segon Premi homes: Jerzy Vajek (Polònia). Segon Premi dones: Françoise Parrot (França)

1964
Piano. Primer Premi: Dag Achatz (Suècia). Violí. Primer Premi: Rubén González (Argentina)

1965
Cant.Primer Premi: Desert. Segon Premi: Desert. Primera Medalla, ex-aequo: Cecília Fondevila (Espanya), Atsuko Azumo (Japó).
Piano. Primer Premi: James Tocco (E.U.A.)

1966
Cant. Primer Premi: Wolfgang Witte (Àustria). Piano.Primer Premi: Leonora Milà (Espanya)

1967
Cant.Primer Premi: Dirk Schortemeier (Alemanya)
Piano.Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Franco Angeleri (Itàlia) Jacques Rouvier (França)
Violí.Primer Premi: Edith Volckaert (Bèlgica)

1968
Cant. Primer Premi: Jonel Pantea (Romania). Piano.Primer Premi: Christina Viñas (Argentina)
Flauta:Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Lô Angelloz (França) Teresita Frey (Suïssa)

1969
Cant.Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Kiyoko Ishii (Japó) Roswitha Haub (Alemanya)
Piano.Primer Premi: Joseph William Fennimore (E.U.A.). Guitarra. Primer Premi: Desert. Segon Premi: Wolfgang Lendle (Alemanya)

1970
Piano.Primer Premi: Lupe Parrondo (Perú).Música de cambra. Primer Premi: Fernando Puchol (Espanya) Pedro León (Espanya)

1971
Cant. Primer Premi per unanimitat: Magdalena Cononovici (Romania)
Piano. Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Yves Noack (França) Ewa Bukojemska (Polònia)
Violí. Primer Premi: Ernst Kovacic (Àustria)

1972
Cant. Primer Premi: Desert. Segon Premi: Sandra Sandru (Romania). Piano. Primer Premi: Klara Baranyi (Hongria). Flauta
Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Christine Turellier (França) Edelgard Seeman (Alemanya)

1973
Cant :Primer Premi: Marilena Marinescu (Romania)
Piano: Primer Premi: Jonathan M. Purvin (E.U.A.)
Música de cambra: Primer Premi: Desert .Segon Premi per unanimitat: Dieter Lallinger (Alemanya) Jürgen Besig (Alemanya)

1974
Cant: Primer Premi: Desert .Segon Premi per unanimitat: Marius Cosmescu (Romania) .Segon Premi: Juliana Paszthy (Hongria) Wally Salio (Itàlia)
Piano: Primer Premi: Desert.Segon Premi per unanimitat: Blanca Bodalla (Iugoslàvia).Segon Premi: Pierre Reach (França) Akira Imai (Japó)
Guitarra: Primer Premi: Marie Thérèse Ghirardi (França).Segon Premi: Dagoberto Linares (Brasil) .Tercer Premi: Dusan Bogdanovitch (Iugoslàvia)

1975
Cant:Primer Premi: Ludmila Yourchenco (U.R.S.S.) .Segon Premi: Aleksandr Rudkowsky (U.R.S.S.) .Tercer Premi: Aleksandr Vorosilo (U.R.S.S.).
Piano: Primer Premi: Desert.Segon Premi dones: Marioara Trifan (E.U.A.) .Segon Premi homes: Raimondo Campisi (Itàlia) Roberto Capello (Itàlia) Andrea Bonatta (Itàlia)
Violí: Primer Premi: Gerardo Ribeiro (Portugal) .Segon Premi homes: Eugen Sarbu (Romania) Yukari Tate (Japó) .Segon Premi dones: Rasma Liélmane (Mèxic)
Piano Júniors:Primer Premi: Pedro Carboné (Espanya) .Segon Premi, ex-aequo: Maria Garrabini (França) Maria Roma (Espanya)
Tercer Premi, ex-aequo: Ana Arumí (Espanya) Daniela Landuzzi (Itàlia)

1976
Cant:Primer Premi: Desert .Segon Premi: Desert .Tercer Premi: Desert .Primera Medalla per unanimitat: Terumi Takahashi (Japó) Ramón Alonso (Espanya)
Piano: Primer Premi: Yasuko Sugimoto (Japó).Segon Premi: Elza Kolodin (Polònia).
Violoncel: Primer Premi: Daniel Raclot (França).Segon Premi: Antonio J. de Meneses (Brasil)

1977
Cant: Primer Premi: Desert .Segon Premi, ex-aequo: Karoly Szilaghi (Romania) Keiko Hibi (Japó)
Piano:Primer Premi: Arnulf von Arnim (Alemanya) .Segon Premi, ex-aequo: Carmen Or (Israel) Chung-Myung Kim (Corea)
Tercer Premi: Silvia Natiello (Argentina)
Piano Júniors:Primer Premi: Massako Nakai (Japó).Segon Premi: Michel Oudar (França).Tercer Premi i Premi Especial: Antoni Barberà (Espanya).Quart Premi: Carlo-José Seno (Itàlia)

1978
Cant: Primer Premi: François Le Roux (França).Segon Premi: Rodica Mitrica (Romania)
Piano:Primer Premi: Bernard D’Ascoli (França).Segon Premi: Erik Berchot (França).Tercer Premi: Ruriko Kikuchi (Japó)
Flauta:Primer Premi: Desert.Segon Premi, ex-aequo: Masayoshi Enokida (Japó) Philippe Pierlot (França).Tercer Premi: Jadwiga Kotnowska (Polònia)

1979
Cant:Primer Premi: Desert .Segon Premi per unanimitat: Eva Tihany (Hongria) .Tercer Premi per unanimitat, ex-aequo: Gabriela Mazza (Itàlia) Kuniko Taguchi (Japó)
Piano:Primer Premi: Desert. Segon Premi per unanimitat, ex-aequo: Yves Raoult (França) Christine Kiss (Hongria) Tercer Premi per unanimitat: Mario Bosselli (Itàlia)
Guitarra:Primer Premi: Leonardo Palacios (Uruguai). Segon Premi per unanimitat: William Waters (Gran Bretanya).Tercer Premi per unanimitat: Guillermo Pérez (Espanya)
Violí: Primer Premi: Desert.Segon Premi per unanimitat: Véronique Bogaerts (Bèlgica).Tercer Premi per unanimitat: Berthilde Dufour (França)

1980
Piano:Primer Premi: Youri Rosum (U.R.S.S.). Segon Premi: Cathérine Joly (França).Tercer Premi: Akos Hernadi (Hongria)
Música de cambra: Primer Premi: Roland Straumer (Alemanya) Olaf Dressler (Alemanya) .Segon Premi: Izumi Komoriya (Japó) Taisuko Yamashita (Japó).Tercer Premi: Juan Llinares (Espanya) Ludovica Mosca (Itàlia)
Piano Júniors:Primer Premi: Antoni Barberà (Espanya). Segon Premi: Luca de Gregorio (Itàlia).Tercer Premi: Luigi de Caselli (Itàlia)

1981
Piano: Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Kazuoki Fujii (Japó) Michel Gal (França) .Tercer Premi: José-Carlos Cocarelli (Brasil)
Cant:Primer Premi: Nancy Carol Moore (E.U.A.).Segon Premi, ex-aequo: Anne Salvan (França) Luis Álvarez Sastre (Espanya) Tercer Premi: Olim Sadoullaiev (U.R.R.S.)
Guitarra:Primer Premi: Gabriel García Santos (Espanya).Segon Premi: Shin-ichi Fukuda (Japó). Tercer Premi: Nicholas Petrou (Austràlia)

1982
Piano: Primer Premi: Hiromi Okada (Japó). Segon Premi: Karoly Mocsari (Hongria).Tercer Premi: Yuki Matsuzawa (Japó)
Percussió: Primer Premi: Desert.Segon Premi, ex-aequo: Axel Fries (Alemanya) Peter Sadlo (Alemanya) Tercer Premi: Shin-ichi Ueno (Japó) Premi Especial, ex-aequo: Jordi Mestres (Espanya) Santiago Molas (Espanya)
Piano Júniors Categoria A. Primer Premi: Carlo Balzaretti (Itàlia), Segon Premi: Angelo Rapan (Romania).Tercer Premi, ex-aequo: Aladar Racz (Romania) Sarah Leroy de Malegui (França).Premis Especials: Miriam Biosca (Espanya) Marina Piñeiro (Espanya) Lluïsa Amenós (Espanya). Categoria B. Primer Premi: Olga Bolocan (Romania). Segon Premi: Elisabetta Vegetti (Itàlia). Tercer Premi: Giuseppe Leanza (Itàlia). Premis Especials: Albert Guinovart (Espanya).Lluís Pérez (Espanya)

1983
Piano: Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Bernd Glemser (Alemanya) Kyoko Koyama (Japó).Tercer Premi: Antonella Vignali (Itàlia).Premi Especial: Marcelino López (Espanya)
Cant: Primer Premi: Mabel Perelstein (Argentina). Segon Premi: Jennifer Larmore (E.U.A.).Tercer Premi, ex-aequo: Elise Bédard (Canadà) Catalina Moncloa (Espanya)
Flauta: Primer Premi: Erika Sebök (Hongria). Segon Premi: Motoaki Kato (Japó).Tercer Premi: Monika Hegedüs (Hongria).Premi Especial: Vicenç Prats (Espanya)

1984
Piano:Primer Premi: Desert .Segon Premi, ex-aequo: Rié Konishi (Japó) Pascal Le Corre (França).Tercer Premi: Galina Vratcheva (Bulgària)
Violí: Primer Premi: Stéphane L. Picard (França). Segon Premi: Desert .Tercer Premi, ex-aequo: Danuta Glowacka (Polònia) Mark Bleck (E.U.A.).Premi Especial: Joaquín Palomares (Espanya)
Piano Júniors. Categoria A. Primer Premi: Masaaki Yasuda (Japó) .Segon Premi: Angelo Rapan (Romania) .Tercer Premi i Premi Especial: Míriam Biosca (Espanya).Quart Premi: Luiza R. Borac (Romania) .Categoria B. Primer Premi: Salvatore Spano (Itàlia)
Segon Premi: Daniele Alberti (Itàlia).Tercer Premi: Valentin Schiedermair (Alemanya)

1985
Piano: Primer Premi: Desert .Segon Premi, ex-aequo: Detlef Kaiser (Alemanya) Ian Munro (Austràlia) .Tercer Premi: Constantin Sandu (Romania)
Cant: Primer Premi: Chihiro Bamba (Japó). Segon Premi, ex-aequo: Tomas Mowes (Alemanya) Annette K. Markert (Alemanya).Tercer Premi: Teresa Verdera (Espanya)
Guitarra: Primer Premi: Stefano Cardi (Itàlia). Segon Premi: Hans Jonkers (Holanda). Tercer Premi: Keiko Fujii (Japó).

1986
Piano: Primer Premi: Chiharu Sakai (Japó). Segon Premi: Carole Carniel (França).Tercer Premi: Nobuyuki Nagaoka (Japó). Premi Especial: Ignacio Marín (Espanya)
Violoncel: Primer Premi: Hillel Zori (Israel). Segon Premi: Luca Signorini (Itàlia). Tercer Premi: Desert
Piano Júniors:Categoria A. Primer Premi: Jing-Jing Lim (Singapur). Segon Premi: Gaia Pizzirani (Itàlia).Tercer Premi: Maria F. Iankova (Bulgària). Categoria B. Primer Premi: Boyan Batcharov (Bulgària). Segon Premi: Adam Wegrzynek (Canadà). Tercer Premi: Graham Scott (Gran Bretanya)

1987
Piano: Primer Premi: Desert. Segon Premi: Christopher Oakden (Gran Bretanya). Tercer Premi, ex-aequo: Keiko Nakai (Japó) Alexandre Tharaud (França)
Cant: Primer Premi: Desert. Segon Premi, 1r nomenat: Jenny M. Miller (E.U.A.) Jin-Ok Kim (Corea del Sud). Tercer Premi, ex-aequo: Fumi Yamamoto (Japó) Teodor Ciurdea (Romania)
Música de Cambra: Primer Premi: Michael Sanderlind (Alemanya de l’Est) Gerald Fauth (Alemanya de l’Est) .Segon Premi: Senoko Numata (Japó) Akemi Tadenuma (Japó). Tercer Premi: Pierre Luc Denuit (França) Sylvie Barret (França)

1988
Piano: Primer Premi: Zhong Xu (Xina). Segon Premi: Olivier Cazal (França). Tercer Premi: Junko Saito (Japó). Premi Especial: José Ramón Méndez (Espanya)
Flauta: Primer Premi: Dita Krenberga (U.R.S.S.) .Segon Premi, ex-aequo: Christel Rayneau (França) Iren More (Hongria).Tercer Premi: Natalia Setchkareva (U.R.S.S.)

1989
Piano: Primer Premi: Gerardo Vila (Argentina). Segon Premi: Christophe Simonet (França). Tercer Premi: Yukiko Hori (Japó). Premi Especial: Miquel Jorba (Espanya)
Violí: Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Franziska Pietsch (RFA) Yova Slessareva (Bulgària).Tercer Premi, ex-aequo: Thomas Bötcher (RDA) Kyoko Saburi (Japó)
Piano Júniors: Categoria A. Primer Premi: Núria Fenollosa (Espanya). Segon Premi: Ya-Ching Hong (Taiwan).Tercer Premi, ex-aequo: Guillermo Alonso (Espanya) Bernat Vivancos (Espanya).Quart Premi: Madoka Tanaka (Japó). Categoria B. Primer Premi: Jae-Hyuck Cho (Corea del Sud). Segon Premi, ex-aequo: Petar Bojanov (Bulgària) Monika Konopko (Polònia) .Tercer Premi, ex-aequo: Caroline Esposito (França) Yu-Kyung Kim (Corea del Sud).Quart Premi: Gaia Pizzirani (Itàlia)
Guitarra:Primer Premi: Esther-Helena Steenbergen (Holanda).Segon Premi: Istvan Romer (Iugoslàvia).Tercer Premi: Vladimir Tervo (U.R.S.S.)

1990
Piano: Primer Premi: Mathieu Papadiamandis (França). Segon Premi: Desert .Tercer Premi, ex-aequo: Andrei Fadeev (U.R.S.S.) Jovianney E. Cruz (Filipines)
Cant: Primer Premi: Vladimir Dits (U.R.S.S.). Segon Premi: Mirela S. Spinu (Romania) .Tercer Premi, ex-aequo: Malgorzata Lesiewicz-Przbye (Polònia) Manuel Lanza (Espanya).Premi Especial: Manuel Lanza (Espanya)
Percussió: Primer Premi: Ramón Alsina (Espanya).Segon Premi, ex-aequo: Armin Weigert (Alemanya) Ignasi Vila (Espanya) .Tercer Premi: Stefan Eblenkamp (Alemanya)

1991
Piano: Primer Premi: Yuri Martinov (U.R.S.S.). Segon Premi: Yuko Nakamichi (Japó).Tercer Premi: Eva-Maria Rieckert (Alemanya)
Violoncel: Primer Premi: Valerie Aimard (França). Segon Premi: Anita Barbereau (França).Tercer Premi, ex-aequo: Laure Vavasseur (França) Thorsten Encke (Alemanya)
Piano Júniors: Categoria A. Primer Premi: Chuan Qin (Xina, R.P.). Segon Premi: Chenyin Li (Xina, R.P.).Tercer Premi, ex-aequo: Oleg Martinov (U.R.S.S.) Gloria d’Atri (Itàlia). Categoria B. Primer Premi: Daumantas Kirilaukas (U.R.S.S.).Segon Premi: Yamong Huang (Xina, R.P.) Tercer Premi, ex-aequo: Xiaopo Chen (Xina, R.P.) Yu-King Chou (Xina, R.P)

1992
Piano: Primer Premi: Armands Abols (Letònia). Segon Premi: Akiko Kato (Japó).Tercer Premi: Tomoko Doi (Japó).
Guitarra: Primer Premi: George Vassilev (Bulgària) .Segon Premi: Xavier Coll (Espanya) .Tercer Premi: Daisuke Suzuki (Japó)

1993
Piano: Primer Premi: Amir Katz (Israel) .Segon Premi: Gustavo Díaz (Espanya) .Tercer Premi: Rafal Luszczewski (Polònia)
Violí: Primer Premi: Denitsa Kazakova (Bulgària) .Segon Premi: Ryotaro Ito (Japó) .Tercer Premi: Olga Nodel (Alemanya)
Piano Júniors:Categoria A. Primer Premi: Ningbo Miao (Xina, R.P.) Segon Premi: Yannis Taxidis (Grècia) Tercer Premi: José Menor (Espanya). Quart Premi: Feifei Zhang (Xina, R.P.). Categoria B. Primer Premi: Gabrielius Alekna (Lituània).Segon Premi: Bernat Vivancos (Espanya) Tercer Premi, ex-aequo: Iulia Dobrescu (Romania) Vuk Musterovic (Iugoslàvia). Quart Premi: Julien Le Prado (França)

1994
Piano: Primer Premi: Sviatoslav Lips (Rússia). Segon Premi: Dmitry Morozov (Bielorússia) .Tercer Premi, ex-aequo: Joko Takemura (Japó) Frederik Lagarde (França).
Flauta: Primer Premi: Natalia Danilina (Rússia).Segon Premi: Atsuko Koga (Japó).Tercer Premi: Maryse Graciet (França)

1995
Piano: Primer Premi: Won Kim (Corea).Segon Premi: Keiji Serizawa (Japó).Tercer Premi, ex-aequo: Loulia Botchkovskaia (Rússia)
Birgita Wollenweber (Alemanya)
Cant: Primer Premi: Mihoko Fujimura (Japó). Segon Premi: Rosa Mateu (Espanya). Tercer Premi, ex-aequo: Hanna Dora Sturludottir (Islàndia) Suki Kim (Corea)

1996
Piano: Primer Premi: Desert. Segon Premi: Jan Gottlieb Jiracek (Alemanya). Tercer Premi, ex-aequo: Saar Ahuvia (Israel) Kiyo Wada (Japó)
Duo-Sonates: Primer Premi: Avi Downes (E.U.A.) Shana Downes (E.U.A.).Segon Premi: Aya Yoshii (Japó) Yoko Yoshihara (Japó)
Tercer Premi: Maria Beloussova (Rússia) Katarzyna Ewald (Polònia)

1997
Piano: Primer Premi: Desert. Segon Premi, ex-aequo: Ayako Kawai (Japó) Elina Hata (Japó) .Tercer Premi: Li Wang (Canadà)
Premi excepcional «Manuel Blancafort»: Young-Ha Chung (Corea, R.G.)
Guitarra: Primer Premi: Sara Gianfelici (Itàlia). Segon Premi: Lorenzo Micheli (Itàlia).Tercer Premi: Dae-Kun Jang (Corea, R.G.)

1998
Piano: Primer Premi: Peter Koczor (Hongria). Segon Premi: Takahiro Mita (Japó).Tercer Premi, ex-aequo: Anthony Zerpa-Falcon (Gran Bretanya) Miwako Takeda (Japó). Premi especial «Manuel de Falla»: Vincent Larderet (França)
Flauta: Primer Premi: Olessia Tertychnaia (Rússia). Segon Premi: Christian Farroni (Itàlia).Tercer Premi, ex-aequo: Kaori Fujii (Japó)
Dejan Gavric (Iugoslàvia)

1999
Piano: Primer Premi: Cyril Gerstein (Rússia).Segon Premi: Ayako Kimura (Japó) .Tercer Premi: Sung-Hoon Hwang (Corea, R.G.)
Duo-Sonates: Primer Premi: Florian Wiek (Alemanya) Justus Grimm (Alemanya). Segon Premi: Akiko Okabe (Japó) Yuko Aragaki (Japó)
Tercer Premi, ex-aequo: Isabel Gabbe (Alemanya) Leslie Riva (França).Tercer Premi: Kyoko Sasaki (Japó) Eriko Iso (Japó)

2000
Piano: Primer Premi: Yusuke Kikuchi (Japó). Segon Premi: Ferenc Vizi (Romania) .Tercer Premi, ex-aequo: Fabrice Lanoë (França) Piotr Kupka (Polònia).Cant:Primer Premi: Annette Dasch (Alemanya). Segon Premi, ex-aequo: Ramona Eremia (Romania) Giedre Povilaityte (Lituània). Tercer Premi: Desert

2001
Piano: Primer Premi: Yurie Miura (Japó). Segon Premi, ex-aequo: Mel Adkins (Gran Bretanya) Ekaterina Krivokochenko (Rússia)
Tercer Premi: Mayako Asada (Japó). Flauta: Primer Premi: Francesca Canali (Itàlia). Segon Premi: Hyun Im Yoon (Corea, R.G.).Tercer Premi: Petra Orgl (Àustria)

2002
Piano: Primer Premi: Viv McLean (Gran Bretanya).Segon Premi, ex-aequo: Alexander Moutouzkine (E.U.A.) Kook Hee Hong (Corea, R.G.); Tercer Premi: Yun-Yang Lee (Xina, R.P.)

2003
Piano: Primer Premi: Inesa Sinkevych (Israel). Segon Premi: Yosuke Niino (Japó).Tercer Premi: Sowon Hwang (Corea, R.G.)

2004
Piano: Primer Premi: Piotr Macknik (Polònia). Segon Premi: Yi-Chih Lu (Xina, R.P.). Tercer Premi: Matei Varga (Romania).
Duos Sonates: Primer Premi: Eung Soo Kim (Corea del Sud) Moon Young Chae (Corea del Sud). Segon Premi: Ihor Bobovych (Bielorrúsia) Elena Kolesnitschenko (Ucraïna). Tercer Premi: ex.aequo: Julien Beaudiment (França) Laetitia Bougnol (França)- Katia Novell (Espanya) Luis Pares (Veneçuela)

2005
Piano: Primer Premi: JueWang (Xina, R.P.). Segon Premi: Yukiko Akagi (Japó). Tercer Premi: Fumio Kawamura (Japó)

2006
Piano: Primer Premi: José Enrique Bagaria (Espanya). Segona Premi: Marie Vermeulin (França) Tercer Premi: Mi Yeon I (Nova Zelanda) .

2007
Piano: Primer Premi: Mladen Colic (Sèrbia). Segon Premi: ex-aequo: Veronika Böhmova (R. Txeca) Marisa Gupta (E.U.A.)

2008
Piano:  Primer Premi: Martina Filjak (Croacia)  Segon Premi: Ilya Maximov (Rússia).  Tercer Premi:  Jun Ishimura (Japó)

2009
Piano:  Primer Premi:  Vestard Shimkus (Letònia).  Segon Premi:  Jong Yun Kim (Corea. R.G.).  Tercer Premi: Scipione Sangiovanni (Itàlia).
Trio: Primer Premi:   Trio Demian (Nozomi Matsumoto (Japó) Misa Yang (Japó) Sietse-Jan Weijemberg (Holanda).  Segon Premi Premi: Trio Quintillian (Olha Chipak (Ucraïna) Yi Mo (Xina, R.P.) Ruodi Li (Xina, R.P.).  Terce Premi: Trio Monte:  Anca Lupu (Romania) Ana Rachel Feitosa de Araujo (Brasil) Claude Frochaux (Itàlia).

2010
Piano: Primer Premi:  Denis Zhdanov (Ucraïna) Segon Premi:  Olga Kozlova (Rússia).  Tercer Premi:  Marko Hilpo (Finlàndia).

2011
Piano: Primer Premi:  Mateusz Borowiak (Polònia/Gran Bretagne).  Segon Premi: Alexey Lebedev (Rússia).  Tercer Premi: Alexey Chernov (Russia).

2012
Piano: Primer Premi: Soo Jung Ann (Corea), Segon Premi: Nozomi Nakagiri (Japó), Tercer Premi: Vadym Kholodenko (Ucraïna)

2013
Piano: Primer Premi: Stanislav Khristenko (Rússia), Segon Premi; Tomoaki Yoshida (Japó), Tercer Premi: Haejae Kim (Corea, R.G.).

2014
Piano:  Primer Premi:  Regina Chernychko (Ucraïna); Segon Premi; Sergey Belyavskiy (Rússia);  Tercer Premi:  Tatiana Chernichka (Rússia). 

2015
Piano:  Primer Premi:  Danylo Saienko (Ucraïna);  Segon Premi: Minsung Lee (Corea, R.G.);  Tercer Premi:  Catherina Grewe (Alemanya). 
 

Últimes Notícies